ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА
проведення конкурсу дитячого малюнку, присвяченого 1-му Міжнародному дитячому кінофестивалю «NEXT» на Одеській кіностудії.

Звертаємо Вашу увагу, що до початку завантаження матеріалів (конкурсних робіт) необхідно ознайомитись з Офіційними правилами проведення конкурсу та згодою суб’єкта персональних даних на обробку персональних даних. Завантаження матеріалів означає Вашу безумовну згоду з Офіційними правилами та згодою суб’єкта персональних даних на обробку персональних даних.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1-ий Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT» оголошує конкурс дитячого малюнку (далі конкурс) “Мій улюблений кіногерой” – мистецький захід, метою якого є реалізація творчих здібностей і талантів. Намалюй і покажи світові свого найбільш улюбленого кіногероя або героя мультфільму, доведи, що ти насправді добре із ним або нею знайомий. Надішли фото або скановану копію малюнку електронною поштою організаторам на адресу info@inotheatre.od.ua, і після публікації малюнку на офіційній сторінці кінофестивалю «NEXT» не забудь подітися своїм витвором із друзями у соціальних мережах Facebook або Вконтакте, – переможців буде визначено за кількістю голосів. П`ятеро переможців, які отримають найбільшу кількість голосів, стануть членами дитячого журі кінофестивалю «NEXT» та отримають подарунки.

1.1. Нижченаведені правила, які регулюють відносини між учасниками/представниками учасників, переможцями/представниками переможців (надалі — «учасник», «учасники», «переможець», «переможці», «ви», «ваш»), з одного боку, ПрАТ «Одеська кіностудія» і кінотеатром «Інотеатр» (надалі спільно – «Організатор», «Організатори», «ми», «нас», «наш»), з іншого боку. Конкурс проводиться спільно із заходами І Міжнародного дитячого кінофестивалю «NEXT», який проводиться Організаторами. Участь у конкурсі дитячого малюнку, присвяченого І Міжнародному дитячому кінофестивалю «NEXT» на Одеській кіностудії (надалі – «конкурс») передбачає, що ви вже ознайомилися, зрозуміли та погоджуєтесь із даними Офіційними Правилами, згодою суб’єкта персональних даних на обробку персональних даних і з усіма нашими рішеннями стосовно Конкурсу, які є остаточними.

1.2. Конкурс проводиться серед громадян, що постійно проживають на території України. Конкурс проводиться на всій території України.

1.3. Конкурс передбачає надання учасникам можливості надіслати свій авторський матеріал (фотографію, малюнок, будь-яку іншу роботу) на офіційну електронну скриньку організаторів info@inotheatre.od.ua задля розміщення матеріалу на сайті організатору www.inotheatre.od.ua, розділ «1-ий Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT». Матеріал має містити будь-який сюжет, що пов’язаний, висвітлює улюбленого кіногероя учасника. Не допускається подання на конкурс матеріалів, що містять образливі, принизливі, непристойні зображення чи написи, заборонену до використання в Україні символіку (комуністична символіка, символіка країни-агресора тощо), матеріалів, що ображають людську честь і гідність, дискримінують інших осіб за будь-якою ознакою. В разі надходження на конкурс таких матеріалів Організатори вправі на власний розсуд видаляти такі матеріали без будь-яких подальших пояснень. Кожен учасник має право надіслати лише одну свою роботу. Технічні вимоги до матеріалів: зображення має бути чітким, розбірливим, придатним до демонстрування та перегляду через мережу Інтернет, розміром не менше 1024х768 пікселів.

1.4. Строк проведення конкурсу – з 15 грудня 2015 року до 5 січня 2016 року (надалі – «Строк проведення конкурсу»). Конкурс відбувається в два етапи.

1.4.1. Протягом першого етапу конкурсу з 15 грудня до 31 грудня 2015 року включно учасники можуть надіслати свій авторський матеріал (фотографію, малюнок, будь-яку іншу роботу) на офіційну електронну скриньку організаторів info@inotheatre.od.ua, а організатори – розміщати наданий матеріал на сайті організатору www.inotheatre.od.ua, розділ «1-ий Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT». При надсиланні матеріалів кожен учасник надає персональні дані для зв’язку (прізвище, ім’я, номер мобільного телефону, електронна адреса). В разі ненадання персональних даних Організатори мають право відхилити матеріали учасника від участі в конкурсі, а, у разі перемоги за голосами, не враховувати голоси, віддані за матеріали фіналіста або переможця, що не надав персональних даних для зв’язку з ним. Визначення п’ятьох переможців конкурсу відбуватиметься за кількістю голосів. Голосування здійснюватимуть відвідувачі сайту www.inotheatre.od.ua та офіційних сторінок Організаторів у соціальних мережах Facebook та Вконтакте за найкращі на їхню думку роботи. Облік відданих голосів здійснюється через соціальні мережі (кнопка «Подобається» під матеріалом кожного учасника або еквівалентна кнопка, що забезпечує облік голосів) аби забезпечити, щоб кожен міг віддати лише один голос за одну роботу.

1.4.2. Другий етап конкурсу триває з 1 по 5 січня 2016 року включно. Протягом цього часу не відбуватиметься прийом нових матеріалів до конкурсу, але триватиме голосування. Після завершення голосування, не пізніше 6 січня Організатори на підставі даних голосування відвідувачів сайту встановлюють п’ять переможців. Результати відбору оформлюються протоколом і відображаються на веб-сайті www.inotheatre.od.ua, розділ «1-ий Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT».

1.5. За результатами конкурсу буде визначено 5 переможців, які стануть членами дитячого журі 1-го Міжнародного дитячого кінофестивалю «NEXT».

1.6. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання в м. Одеса підчас проведення 1-го Міжнародного дитячого кінофестивалю «NEXT» переможцям конкурсу, що на час проведення фестивалю мешкають в будь-якому іншому місті України. Організатори покривають витрати, пов’язані з проїздом та проживанням, особам віком менше 16 років або від 16-ти до 18-ти років та одному з їх законних представників, які відповідно до законодавства України представляють інтереси неповнолітніх осіб – один з батьків, усиновлювачів тощо (далі – Представник). У випадку, якщо переможець з будь-яких причин не зможе відвідувати 1-ий Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT» протягом 15-17 січня 2016 року включно, замість нього місце у дитячому журі 1-го Міжнародного дитячого кінофестивалю «NEXT» посяде той учасник конкурсу малюнку, який займатиме наступне місце у загальному рейтингу за результатами голосування відвідувачів сайту www.inotheatre.od.ua та офіційних сторінок Організаторів у соціальних мережах Facebook та Вконтакте. Переможці повністю несуть відповідальність за страхування та будь-які інші витрати, не зазначені в цьому Положенні.

2. УЧАСНИКИ

2.1 Конкурс проводиться серед громадян України, які постійно проживають на території України.

2.2.Учасниками та переможцями в конкурсі можуть бути громадяни України, які на момент участі в конкурсі досягли 18-річного віку. Особи віком менше 16 років або від 16-ти до 18-ти років можуть приймати участь у конкурсі в особі або за згодою їх законних представників, які відповідно до законодавства України представляють інтереси неповнолітніх осіб – один з батьків, усиновлювачів тощо (далі – Представник). Участь у конкурсі неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України виключно через Представника.

2.3.Учасниками та переможцями не можуть бути такі особи:
— фізичні особи, що не досягли віку 18 років та/або не є громадянами України та/або постійно не проживають на території України, фізичні особи віком від 16 до 18 років без згоди їх законних Представників, фізичні особи віком менше 16 років, недієздатні або обмежено дієздатні особи, якщо вони діють не через Представників;
— співробітники, менеджери та директори Організаторів; підрядники, агенти, а також партнери, які приймають участь в організації, виробництві та розповсюдженні матеріалів для проведення даного конкурсу.

3. УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

3.1 Для участі у конкурсі необхідно надіслати скановану або фотокопію оригінального малюнку на електронну скриньку Організатора info@inotheatre.od.ua з 15 по 31 грудня 2015 року. До участі в конкурсі залучаються всі бажаючі особи віком до 18 років.

3.2 На конкурс представляються виключно індивідуальні творчі роботи.

3.3 Конкурсні роботи виконуються за наступною тематикою: «Мій улюблений кіногерой».

3.5 Роботи, які не відповідають вимогам, викладеним в розділі 3 в конкурсі участі не приймають.

3.6 Матеріали, що розміщуються учасниками для участі у конкурсі, не повинні містити прав інтелектуальної власності третіх осіб (торговельні марки, логотипи, комерційні найменування). При розміщенні матеріалів Учасники заявляють та гарантують, що їх матеріали або їх частини (1) є оригінальними творами Учасника та/або Учаснику належать всі права на них (а також Учасник має можливість надати письмові докази щодо таких прав, за необхідності), (2) не були скопійовані цілком або частково з інших робіт, (3) не порушують будь-які авторські права, торговельні марки або інші права інтелектуальної власності, а також будь-які інші права фізичних або юридичних осіб. Учасники конкурсу гарантують наявність у них авторських прав на матеріали, що беруть участь у конкурсі, прав та дозволів на використання зображень третіх осіб та будь-яких інших зображень. Будь-які претензії зі сторони третіх осіб, щодо авторських прав на фото або їх неправомірного використання Організаторами конкурсу вирішуються учасниками у особистому порядку без залучення Організаторів конкурсу. При розміщенні матеріалів, незалежно від того, стали ваші матеріали фіналістами або переможцями у конкурсі чи ні, ви надаєте Організатору безповоротне безстрокове право та ексклюзивну ліцензію на матеріали, а також на всі права інтелектуальної власності, пов’язані з їх використанням, включаючи суміжні права, у всьому світі, та в подальшому погоджуєтесь підписувати всі документи та здійснювати всі дії, визначені Організатором як необхідні для захисту ліцензій та прав інтелектуальної власності Організатора. Ви не отримуєте плату за участь у конкурсі на момент участі або в майбутньому та за надання Організатору будь-яких із зазначених вище прав. При розміщенні матеріалів, ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що вони можуть використовуватися Організаторами конкурсу повністю або частково у всьому світі, без виплати роялті за будь-яке використання в будь-яких засобах масової інформації, які існують на теперішній час або які будуть створені у майбутньому (включаючи без обмежень друковані, телевізійні, цифрові або онлайн) без подальшої компенсації або перегляду такої згоди. Ви також підтверджуєте та погоджуєтесь, що матеріали можуть використовуватися цілком або частково, окремо або разом з іншими роботами, з будь-яким використанням прав інтелектуальної власності, а також можуть бути змінені, відредаговані або доповнені, використані у викривленій, відмінній від оригіналу або комбінованій формі, або будь-яким іншим образом на розсуд Організатора в будь-який час протягом проведення або після завершення конкурсу, що не буде вважатися порушенням ваших прав інтелектуальної власності або моральних прав. Матеріали або їх частини, але не обов’язково, можуть бути опубліковані в друкованих виданнях, розміщені на сайтах або в електронних комунікаціях, а також в інших рекламних та маркетингових матеріалах виключно на розсуд Організатора. ОДНАК, ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ НЕ РОБЛЯТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ, НЕ НАДАЮТЬ НІЯКИХ ГАРАНТІЙ (ПРЯМО АБО ОПОСЕРЕДКОВАНО), ВКЛЮЧАЮЧИ ТЕ, ЩО УЧАСНИК ОТРИМАЄ В МАЙБУТНЬОМУ БУДЬ-ЯКІ ПРОФЕСІЙНІ АБО ІНШІ ВИГОДИ ВІД УЧАСТІ У КОНКУРСІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, БУДЕ УЧАСНИК ОБРАНИЙ В ЯКОСТІ ФІНАЛІСТА АБО ПЕРЕМОЖЦЯ ЧИ НІ.

3.7 Організатор залишає за собою право видаляти матеріали, що не відображають тему конкурсу або містять права інтелектуальної власності третіх осіб (торговельні марки, логотипи, комерційні найменування), або містять еротичне, образливе зображення чи сцени жорстокості.

3.8 У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, і/або питань, не врегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.

4. ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

Завданням конкурсу є естетичне виховання підростаючого покоління, виявлення творчих художніх здібностей та талантів юних дарувань.

5.ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. Можливість стати членами дитячого журі 1-го Міжнародного дитячого кінофестивалю «NEXT» отримують п’ять переможців, які за результатами голосування відвідувачів сайту www.inotheatre.od.ua та офіційних сторінок Організаторів у соціальних мережах Facebook та Вконтакте отримують найбільшу кількість голосів.

5.2. Ім’я фіналістів та переможців Конкурсу буде опубліковано на сайті www.inotheatre.od.ua, розділ «1-ий Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT», а також повідомлені самим фіналістам та переможцями засобами зв’язку.

5.3. Результати проведення конкурсу є остаточними і не підлягають перегляду, за винятком випадків виявлення Організаторами конкурсу після оголошення таких результатів порушень порядку та Офіційних правил участі у конкурсі.

6. ПОРЯДОК, УМОВИ І ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ЗАПРОШЕНЬ

6.1. Після визначення переможця конкурсу представник Організатора направляє переможцю повідомлення електронною поштою за адресою, з якої було надіслано посилання на матеріали конкурсу. Якщо налаштування електронної адреси переможця та відсутність інших контактних даних не дозволяє представнику Організатора повідомити Учасника про перемогу, цей учасник вважається таким, що відмовився від отримання подарунків та запрошень.

6.2. Якщо переможець погоджується отримати запрошення, він має повідомити своє прізвище, ім’я та по-батькові і протягом 3 (трьох) робочих днів надіслати на вказану представником Організатора електронну адресу такі документи та інформацію:
— номер мобільного або іншого контактного телефону;
— електронну копію (сканкопію) підписаної Згоди на обробку персональних даних Учасника, за формою, що наведена у Додатку до цих Офіційних правил;
— якщо переможцем є неповнолітня особа, згоду законного представника, який відповідно до чинного законодавства України представляє інтереси цієї неповнолітньої особи (у довільній письмовій формі).

6.3. У разі неотримання Організатором інформації/документів, перерахованих в п. 6.3 цих Офіційних правил, запрошення визнаються незапитаними та врученню не підлягають.

6.4. Учасникам, які отримують запрошення, надсилається за електронною адресою інструкція щодо того, де і коли вони можуть отримати запрошення та відвідати кінопокази 1-го Міжнародного дитячого кінофестивалю «NEXT».

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.

7.1. Організатор не несе відповідальності за будь-яку неточність або некоректність інформації через помилку оператора, несанкціоноване комп’ютерне втручання або програмне забезпечення, задіяне або пов’язане з організацію конкурсу. Також Організатор не несе відповідальності за будь-яку помилку, дефект, видалення, затримку або проникнення в передачу даних, або помилки зв’язку. Організатор не несе відповідальності за шкоду, яка може бути нанесена матеріалами, що опубліковані Учасниками або третіми особами в соціальних засобах масової інформації або Інтернеті.

7.2. Якщо конкурс не може бути проведений як було заплановано раніше з причини, але не обмежуючись, несанкціонованого комп’ютерного втручання, шахрайства, технічних або інших неполадок, або в результаті будь-яких інших причин, які знаходяться поза розумного контролю (не залежать від) Організатора, Організатор залишає за собою право на власний розсуд відкласти проведення конкурсу та змінювати його умови. Організатор не несе відповідальності перед переможцями, Учасниками або будь-якими третіми особами за неможливість провести конкурс, або надати можливість вручення подарунку чи запрошення, в результаті обставин, які сторони не могли ні передбачати, ні запобігти (форс-мажор), будь-яких дій, положень, законів або вимог державних органів (незалежно від того, чи виникнуть дії, положення, закони (підзаконні акти) або вимоги визнанні легітимними чи ні). Також Організатор не несе відповідальності за неможливість проведення конкурсу в результаті несправності обладнання, терористичних актів, землетрусів, війн, пожеж, потопу, вибухів, незвичайно сурових погодних умов, урагану, накладення заборони, трудових конфліктів або страйків (законних або незаконних), нестачі робочої сили або матеріальних ресурсів, будь-яких перебоїв в перевезеннях, зниження продуктивності, виникнення громадянського безладу, заколоту, бунтів,а також будь-яких подібних та інших обставин, які знаходяться поза розумного контролю Організатора.

7.3. За будь-яких обставин, Організатори, їхні засновники, пов’язані компанії, а також рекламні агентства та/або агентства, які займаються організацією конкурсу, всі їх службовці, директори, співробітники, незалежні підрядники, представники та агенти не несуть відповідальності за шкоду, збиток або втрати (прямі, непрямі, а також ті, за які передбаченні будь-які санкції), нанесення шкоди здоров’ю фізичної особи (пов’язані з участю в Конкурсу), діяльністю, пов’язаною з конкурсом, а також з доступом та використанням будь-яких сайтів-учасників або завантаженням з сайтів Організатора або Співорганізатора.

7.4. Якщо будь-яке положення або умова даних Офіційних Правил або будь-яка його частина (далі – «Нездійсненна Умова») не може бути виконана, визнається недійсною або незаконною з будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись, рішенням компетентних судів України, законодавство України або будь-які постанови, декрети, вимоги, розпорядження та інші нормативно-правові акти, які мають законну силу, всі інші положення та умови даних Офіційних Правил (які не підпадають під Нездійснені Умови) будуть дійсними та обов’язковими, не дивлячись на недійсність будь-якого положення Офіційних Правил.

ЗГОДА СУБ’ЄКТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Дану Згоду суб’єкта персональних даних було надано кінотеатру «Інотеатр» (надалі – «Організатор»), щодо наступного:
a. Учасник Конкурсу дитячого малюнку, присвяченого 1-му Міжнародному дитячому кінофестивалю «NEXT» на Одеській кіностудії (надалі – «Учасник») підтверджує та надає Організатору ясно виражену і добровільну згоду та дозвіл на обробку Персональних даних Учасника для Мети виконання обов’язків Організатора, пов’язаних з організацією та проведенням конкурсу дитячого малюнку, присвяченого 1-му Міжнародному дитячому кінофестивалю «NEXT» (надалі «конкурс»). У цьому конкурсі «Персональні дані» включають дані, зазначені в документах Учасника, ім’я та прізвище, ідентифікаційний номер, повну адресу проживання Учасника, адресу електронної пошти, номери телефонів, дату народження, вік та інформацію про платника податків, інформацію відносно участі в Конкурсу та кореспонденцію з Організатором та іншу інформацію, необхідну для участі в конкурсі. Мета обробки даних може включати, але не обмежуючись, опублікування матеріалів Учасника в додатку конкурсу, ім’я та прізвища Учасника на сторінках Організатора та його партнерів в соціальних веб-мережі Facebook та ВКонтакте та відправлення Учаснику повідомлення електронною поштою у разі перемоги, використання адреси електронної пошти для рекламних/промо цілей, перевірку особи переможця з використанням даних Учасника, зазначених в його паспорті, довідці про присвоєння ідентифікаційного номеру, кореспонденції з Учасником стосовно участі у конкурсі та отриманні відповідних подарунків, а також інші цивільні, комерційні, податкові,бухгалтерські та облікові цілі.
б. Учасник також підтверджує та погоджується, що Організатор має право користуватися послугами уповноважених розпорядників, які знаходяться як в Україні, так і поза її межами (у всьому світі); такі розпорядники можуть знаходитися в країнах, які не ратифікували Конвенцію Ради Європи про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних (1981 року) та Додаткового протоколу до цієї Конвенції (2001 року), при цьому всі такі розпорядники погодилися забезпечити конфіденційність Персональних даних Учасника під час зберігання.
в. Учасник також підтверджує та погоджується, що Організатор здійснює обробку його Персональних даних упродовж всього Строку проведення Конкурсу, а також обробку окремих Персональних даних після закінчення такого періоду для виконання зазначеної вище Мети.
_____________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові, власноручний підпис)